info@artagaming.ir
ارتاگیمینگ

آموزش آنبن کردن خود در سرورهای Rust Legacy

با سلام . امروز باتوجه به درخواست مکرر بازدید کنندگان محترم و بازیکنان بازی rust legacy اموزش انبن کردن خود با نرم افزار بدون نیاز به تایید مدیر سرور رو به اشتراک میگذاریم . با این نرم افزار شما میتونید اگر توی سروری بن شده بودید خودتون رو انبن کنید با 4 تا کلیک … همونطور که میدونید کمپانی rust legacy برای جلوگیری از انبن کردن و یک سری موارد دیگر مانند auto login داخل سرورها بدون وارد کردن نام اکانت و … پوشه ای حاوی یک فایل مخفی در appdata در هنگام نصب بازی ایجاد خواهد شد که به صورت random یک کد ایجاد خواهد شد و اگر شما در سروری بن شوید سرور در اصل اون کد اختصاص داده شده موقع نصب بازی شمارو به لیست blocklist اضافه میکنه و شما نمیتونید وارد شیدء و این نرم افزار مثل یک ربات اون پوشه رو پاک و پوشه جدیدی حاوی یک فایل و کد random دیگری برای شما ایجاد میکند .بریم سراغ اموزش .

*نکته*: پس از استفاده از این نرم افزار تمامی منابع از جمله خانه هاءمنابعءمقام خود را در سرور مربوطه از دست خواهید داد

1.دانلود نرم افزار Unban tool و نکات مهم

اول چند نکته راجب این نرم افزار به شما بگم . با این نرم افزار امکان بهم ریختن بازی وجود داره که دیگه نتونید وارد بازی بشید با یک اشتباه کوچیک … به همین دلیل بهتر هست طبق اموزش پیش برید و سر خود پیش نرید که مشکلی پیش بیاد .

نرم افزار در ویندوز های 7/xp/vista تست شده است و مشکلی ندارد .

دانلود Unban Tool

2.اجرا نرم افزار و انبن کردن خود

پس از دانلود نرم افزار اون رو از حالت فشرده خارج کنید و اجرا کنید .

پس از اجرا میبینید 4 تا گزینه پیش روی شماست که 2 تای انها شبیه به هم هستند . اول روی Delete Luma File بالا سمت راست کلیک کنید و سپس روی گزینه روبه رویش Create Luma File کلیک کنید سپس روی گزینه Delete Luma … پایین سمت راست کلیک و دوباره روی گزینه روبه رویش Create Luma … کلیک کنید .

خب حالا همونطور که بالا توضیح دادم کدهای random اختصاص داده شده عوض شدند و شما کاربر جدیدی در سرورها شناخته خواهید شد و همینطور انبن شده اید .

در صورتی که مشکلی به وجود امد و یا انبن نشدید با ایدی تلگرام زیر ارتباط برقرار کنید تا راهنمایی شوید .

@hamed9282

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,