info@artagaming.ir
ارتاگیمینگ

بازی های آنلاین تحت وب

بازی تحت وب همانطور که از اسم ان پیداست بازی است که در مرورگر شما به اجرای ان بپردازید . بازی های تحت وب هیچ گونه نیاز به دانلود فایل ندارند و مانند سایت های دیگر شما میتوانید وارد ان ها شوید و به بازی بپردازید .

بازی های تحت وب امروزه محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند به همان دلایلی که نیاز به دانلود هیچگونه فایل نیست و جذابیت بیشتری به بازیکن میدهد و ما امروز میخواهیم چند بازی تحت وب را به شما پیشنهاد دهیم با ما همراه باشید .

بازی جنگ خان ها یک بازی استراتژیک است و دارای نسخه اندروید است . این بازی جزو دسته بازی های جنگ های کهن و قدیمی دسته بندی میشود و اگر شما دوستدار بازی های استراتژیک و علاقه به لشکرکشی برای تاج و تخت دارید به شما پیشنهاد میشود این بازی را امتحان کنید .

بازی های آنلاین تحت وب

بازی erev یک بازی بین المللی و یکی از بازی های رو به پیشرفت در ایران و سایر کشورها نیز است . در این بازی شما در نقش های مختلفی مانند یک شهروند بازی میکنید . اگر رویای مدیریت یک کشور و یا عضو مجلس شدن و گرفتن تصمیماتی برای کشور خود دارید و یا علاقه به تجارت و یا دلالی دارید میتوانید در این بازی رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید . بازی erev دارای 2 سرور است سرور 1 ان قدیمی شده است و دارای ایتم های جدید نیست به همین دلیل ما لینک عضویت در سرور 2 را به شما داده ایم . هرچه زودتر عضو شوید کشور شما به شما نیاز دارد .

بازی های آنلاین تحت وب

بازی گرز در یک بخش دسته بندی نخواهد شد و بیشتر به بازی های کامپیوتری شبیه است و کمی هم مانند بازی های استراتژیک . در این بازی شما هنگام ثبت نام نیاز به انتخاب یک نژاد برای قهرمان خود دارید که هر قهرمان یک سری مهارت هایی دارد و بسته به ان مهارت ها شما میتوانید قهرمان مورد نیاز خود را انتخاب و با ان به جنگ با دیگر قهرمانان و لشکریان بازیکنان دیگر بپردازید .

بازی های آنلاین تحت وب

بازی گلادیاتوس مانند بازی جنگ خان ها نیز است با کمی تغییرات و امکانات کمتر و با زبان انگلیسی . بله این بازی یک بازی استراتژیک و جنگی است که شما نقش یک فرمانده را دارید و دیگر مناطق حمله خواهید کرد . این بازی دارای زبان فارسی نمیباشد ما به شما پیشنهاد میکنیم به جای این بازی از بازی جنگ خان ها استفاده نمایید .

بازی های آنلاین تحت وب

بازی تراوین یک بازی استراتژیک در بخش های مختلف مانند جنگ های قبیله ای است و همینطور برای تاج و تخت . در این بازی شما دارای یک دهکده همراه با ساختمان هایی که هرکدام برای چیزی هستند و معدن های مختلف برای بدست اوردن یک سری منابع برای ساخت ساختمان و ارتقای ان و همینطور ساخت لشکر و لشکرکشی به دیگر قبیله ها و قومیت ها میپردازید .

بازی های آنلاین تحت وب

در این بازی شما نقش یک فرد مدیریت کننده تیم ورزشی فوتبال را دارید و باید تیم و استادیوم خود را مدیریت کنید تا نسبت به دیگر بازیکنان برتر باشید . اگر شما دوستدار بازی های تحت وب ورزشی میباشید ما به شما پیشنهاد میکنیم این بازی را امتحان کنید .

بازی های آنلاین تحت وب

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,