info@artagaming.ir
ارتاگیمینگ

MTA چیست؟

MTA چیست؟

mta چیست؟ : ام تی ای نرم افزاری برای مولتی پلیر کردن بازی Gta sa نیز است . این نرم افزار مانند نرم افزار samp (نرم افزار مولتی پلیر کردن gta sa همانند mta ) اما با امکانات فوق بیشتر عمل میکند . اگر توجه داشته باشید در Samp ما کلاینت ان را اجرا خواهیم کرد و وارد سروری میشویم . همینطور که میدانید در سرورهای Samp ما نمیتوانیم شکل ظاهری یک Object و یا یک ماشین رو برای همه بازیکنان سرور تغییر دهیم و همینطور چیز جدیدی به ان سرور اضافه کنیم . باید بگوییم در ام تی ای ما میتوانیم بازی Gta sa را تبدیل به Dayz و حتی هر بازی دیگری بکنیم… (یعنی شما در ام تی ای مدیریت کل سرور دست صاحب سرور نیز است و میتوانید بازی gta sa را تبدیل به need for speed کند و شکل ظاهری ماشین هارا تغییر دهد و همینطور skin های بازی را ) .

کدام نرم افزار اینترنت بیشتری مصرف میکند؟ : (MTA & SAMP)  . باید بگوییم در نرم افزار mta (همانگور که در سرورهای mta صاحب سرور میتواند هر تغییری ایجاد دهد همانگور هم هنگام وارد شدن به ان سرور ما باید تغییرات انجام شده در ان سرور به دست صاحب سرور را دانلود نماییم) . ولی این دانلود فقط 1 یار انجام خواهد گرفت .

چرا mta از samp نیز بهتر است؟ : به دلیل اینکه سرورهای mta باهم از نظر برنامه نویسی بسیار متفاوت تر نسبت به سرورهای samp هستند .

زبان برنامه نویسی سرورهای mta : این موتور با استفاده از یک دستگاه اسکریپت Lua، بخش بزرگی از قابلیت های اصلی بازی را با استفاده از تمامی ابزارهای ضروری برای ایجاد حالت های بازی و نقشه های خود ایجاد می کند.

حداقل سیستم مورد نیاز : 

OS: Microsoft® Windows® 2000/XP/7
Processor: 1Ghz Pentium III or AMD Athlon Processor
Memory: 256MB of RAM
Graphics: 64MB Video Card (Geforce 3 or better)
Hard Drive: 3.6GB of free hard disk space (minimal install)

دانلود mta برای ویندوز 7 و بالاتر (کلیک کنید)

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,